Hotel Havel

upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Staré nám. 61, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Telefon: 494 534 576, 494 531 972, 773 759 152
E-mail: recepce@hotelhavel.cz, klimesova@hotelhavel.eu, manager@hotelhavel.cz
Web: www.hotelhavel.eu
GPS: 50°9'47.15"N 16°16'25.26"E
323 m nad mořem

Ubytování

přímo v objektu
Počet pokojů: 25
Počet lůžek: 50

Služby v objektu

Sportovní zařízení
sauna pro veřejnost
Kavárna
počet míst: 44
Restaurace
počet míst: 60
Pivnice
počet míst: 40
Vinárna
počet míst: 61

Unikátním prostorem v Hotelu Havel je sklepení, ve kterém se nachází historická hodovní síň a stylová vinárna. Tyto prostory nejčastěji slouží k pořádání firemních akcí, rodinných oslav, třídních srazů, hudebních večerů nebo svatebních hostin. Oba prostory lze využít společně, ale také je možné je oddělit a využít je jako dva samostatné prostory. Ke vstupu lze využít samostatný vchod, který vede do vinárny nebo lze využít i hotelový výtah, který vás dopraví přímo do hodovní síně. Kapacita hodovní síně je cca 25 osob u velkého oválného dubového stolu. Kapacitu této místnosti lze také uzpůsobit až na 50 osob. Kapacita vinárny (sezení v boxech) je cca 36 osob. Ve vinárně je k dispozici velký taneční parket, který je při hudebních večerech značně využíván. Vinárna má vlastní bar s velkým výběrem alkoholických nebo nealkoholických nápojů a samozřejmě široký výběr vín tuzemských i zahraničních. Hodovní síň je prostor nekuřácký, vinárna prostor kuřácký. Sklepní prostory jsou využívány především na předem objednané akce. Otevírací doba tedy není pevně stanovena. Akceptujeme platbu kreditní kartou a stravenkami Sodexho Pass, Cheque Dejeuner, Accor Services a Exitgroup.

Informace

Certifikáty a členství partner sdružení Orlické hory a Podorlicko
Poskytované služby a vybavení cateringové služby, data / video projektor, degustace vín, dekorace (živé a umělé květiny, státní vlajky, textilní dekorace), dopravní služby (transfery, taxi apod.), fax, flip-chart, hostesky, kopírka, ohňostroj, osvětlovací technika, ozvučení, paravany, počítač / notebook, pořadatelská služba, promítací plátno, reprodukovaná hudba / diskžokej, sekretářské služby, stany a vybavení pro open-air akce (zahradní rauty apod.), tlumočnické a překladatelské služby, WiFi, zpětný projektor
Max.kapacita největšího sálu (spojených sálů) 55 divadelní uspořádání (Sál) - raut
Celková kapacita pro max. 55 osob
počet sálů a salónků: 1
Je třeba opravit údaje?

Kongresové sály

A (Sál)

kapacita "Divadlo" 55

Dopravní dostupnost

Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 50, zdarma
  • kapacita autobusy: 4, zdarma hlídané
Zastávka MHD 100 m
Taxi Ano
Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště
  • Pardubice (42 km)
  • Mnichovo Hradiště (100 km)
  • Copernicus (114 km)

Poptávka

Požadovaný rozsah služeb:
   

Rezervace ubytování
Partneři

Czech Convention Bureau