Saunový ráj Holice

upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Vysokomýtská 629, 534 01 Holice

Telefon: 468 000 401
E-mail: info@saunovyraj.cz
Web: www.saunovyraj.cz
GPS: 50°3'54.1"N 15°59'18.94"E
251 m nad mořem

Služby v objektu

Sportovní zařízení
sauna pro veřejnost, parní kabina pro veřejnost, masáže pro veřejnost, dětská herna, vířivka vnitřní pro veřejnost

Zajímavé a nevšední relaxační wellness centrum. Najdete zde šest prohříváren - několik druhů saun. Je zde finská sauna pro klasické saunaře a ceremoniální venkovní sauna, kde se provádí saunové ceremoniály. Dále bio sauna pro šetrnější prohřátí - suchá sauna s teplotou 65°C a s vlhkostí 30%. Je vhodná pro toho, komu nedělá dobře vysoká teplota. V oblíbené bylinné inhalaci se léčivé účinky bylin snoubí s posezením na vyhřívaných lavicích. Dalšími prohřívárnami jsou parní kabiny. Jedna je mentolová - provoněna vůní mentolu a eukalyptu. Druhá je solná, kde je pára prosycena solí a blahodárně působí na dýchací cesty a na kůži. Protože Saunový Ráj je kompletní spa wellness, je tu vířivka, kneippův chodník, brouzdaliště i frigidarium s ochlazovacím bazénkem, ledovou kašnou a vědrem odvahy. Privátně si lze pronajmout vířivou vanu pro dvě osoby v samostatné místnosti s lůžkem. Venkovní terasa lze využít v zimě na ochlazení sněhem, v létě pak na opalování a posezení u sklenky vína. Venku i ve vnitřní odpočívárně si pomocí nástěnného dotykového panelu můžete objednat od obsluhy občerstvení. Odpočívat a relaxovat na závěr můžete v tepidariu. Nabídka masáží je bohatá - od rekondičních a relaxačních až po detoxikační a lymfatické. Mezi nejoblíbenější patří konopná nebo havajská masáž a také mimořádná marocká masáž. Největší zajímavostí z nabízených procedur je turecký hammam - očistná procedura s peelingem, mýdlovou pěnou a poléváním chladnou a teplou vodou, která se provádí na vyhřívaném kamenném lehátku v parní kabině.

Informace

Kategorie wellness centrum
Bezbariérový přístup Pohybové postižení vyhovuje Zrakové postižení z části vyhovuje
Procedury aromaterapie, chromoterapie, Kneippova léčebná metoda, koupel perličková, koupel vířivá / whirlpool, masáž anticelulitidní, masáž aromatická, masáž bambusová, masáž Breussova, masáž čínská, masáž čokoládová, masáž / drenáž lymfatická ruční, masáž havajská, masáž horkými lávovými kameny, masáž klasická, masáž Lomi lomi, masáž marocká, masáž medová detoxikační, masáž prenatální, masáž reflexní, masáž sportovní, otužování, parní lázeň, peeling, prodej bylin a čajů, sauna, sauna aromatická, sauna bylinková, sauna se světelnou terapií, sauna solná, vířivka na dolní končetiny, zábal čokoládový, zábal medový
Poskytované služby bezbariérové WC, bezplatné WiFi, WC, wellness služby
Akceptované způsoby platby Active Pass (Sodexo), bankovní převod, Benefit plus, Cadhoc (Chèque Déjeuner), Dárkový Pass (Sodexo), EuroCard / MasterCard, faktura (bankovní převod), FlexiPass (Sodexo), Fokus Pass, HolidayPass (Sodexo), hotově české koruny, RelaxPass (Sodexo), Ticket Holiday (Edenred), Ticket Sport&Kultura (Edenred), Unišek (Chèque Déjeuner), VISA, VISA Electron, VitalPass (Sodexo)
Jazyky personálu český
Plocha areálu 500 m2
Rok výstavby 2011
Rok poslední rekonstrukce 2017
Je třeba opravit údaje?

Dopravní dostupnost

Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 7, zdarma
Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště
  • Pardubice (19 km)
  • Mnichovo Hradiště (88 km)
  • Brno Tuřany (113 km)

Rezervace ubytování
Partneři

Czech Convention Bureau