Adrenalin park Dolní Morava

upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Dolní Morava

Telefon: 602 378 150
E-mail: resort@dolnimorava.cz
Web: https://www.dolnimorava.cz/ad...
GPS: 50°9'14.92"N 16°49'1.39"E
749 m nad mořem

Největší lanový park v České republice je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. Účastnit se mohou jednotlivci i skupiny. Ideální pro rodiny, děti, školní skupiny a firemní kolektivy bez jasně definovaného cíle.
Účastníci se po proškolení instruktorem vydávají na zvolenou trasu. Na každém stromě (nebo sloupu) jsou dřevěné plošiny, na kterých se jednotliví lezci mohou buď předbíhat, nebo si odpočinout a nabrat nové síly na další cestu. Překážky jsou průběžně střídány nejrůznějšími přejezdy, přeskoky a zhupy, aby jejich překonávání bylo pestré a zábavné. Po celou dobu se účastníci sami aktivně starají o svou vlastní bezpečnost a prostřednictvím lezeckého vybavení se zajišťují k označeným jistícím bodům. Cesta dolů má většinou podobu adrenalinového sjezdu na laně (lanovka) s přistáním na zemi nebo v síti.
Na Dolní Moravě pro vás bude nachystáno 80 vysokých lanových překážek se sebejištěním. Vysoké lanové překážky budou rozděleny do pěti na sobě nezávislých okruhů dle obtížnosti od růžové trasy pro ty nejmenší horolezce až po černou trasu pro odvážné, kde se dostanete až do výšky 13m. Můžete se těšit na růžový okruh pro nejmenší horolezce, kde budou překážky jako Tramvaj, Pavouk, Křečkárna, Bažina, Malé pytle nebo Sloní nohy. V modrém okruhu naleznete překážky jako Rozbitý most, Vrtkavý žebřík, Přejezd na žebříku, Manévry či Surfy. Dalším okruhem bude okruh červený, kde budou překážky jako Monkey bridge, Dvojité třmeny, Rozbité pantofle, Horizontální žebříky nebo Hrazda. V zeleném okruhu naleznete překážky jako Pneumatiky, Lví kruhy, Barel, SK8 či Dvojité ráhno. Nejtěžším okruhem bude okruh černý, pro ty nejlepší lezce. Zde budou překážky jako Shaolin, Sviňárna, Single rope či Přeskok.

Informace

Kategorie
  • lanová skluzavka / houpačka
  • lanový park
  • powerfan
  • umělá lezecká stěna venkovní
Certifikáty a členství Cyklisté vítáni
Je třeba opravit údaje?

Dopravní dostupnost

Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště
  • Pardubice (79 km)
  • Copernicus (106 km)
  • Ostrava Mošnov (106 km)

Rezervace ubytování
Partneři

Czech Convention Bureau