Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí

upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí

Telefon: 465 544 031, 465 544 030, 702 132 513
E-mail: sekretariat@rehabilitacniustav.cz
Web: https://www.rehabilitacniusta...
GPS: 50°0'13.61"N 16°16'52.57"E
314 m nad mořem

Ubytování

přímo v objektu
Počet pokojů: 106
Počet lůžek: 220

Služby v objektu

Pronájem prostor
Jídelna
počet míst: 120

Náš rehabilitační ústav má dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti v léčbě pacientů po úrazech a operacích pohybového a současně i nervového systému. Chceme tyto zkušenosti využít a nabídnout řešení vám všem, kteří chcete něco udělat pro své zdraví.

Nabízíme rekondiční a relaxační pobyty, které jsou vhodné pro klienty s problémy pohybového aparátu způsobené denním přetížením (fyzickým i psychickým) v zaměstnání, sportovním zatížením i problémy, které vznikají s přibývajícím věkem. Jsou vhodné i pro manažery, sportovce a ostatní, kteří hledají aktivní formu relaxace a regeneraci fyzických a psychických sil. Nabídka platí také pro soukromé podniky a organizace, kterým není lhostejný zdravotní stav jejich zaměstnanců.

Nabízíme ubytování v několika moderně zařízených jedno či dvoulůžkových pokojích. Vybavení pokojů uspokojí snad každého zájemce o využití našich služeb (bezbariérové úpravy, vlastní sprcha a WC, TV, rádio, počítač s bezplatným přístupem na internet, lednička, telefon, atd.).


Cíle preventivních rekondičních a relaxačních pobytů:
-zlepšení fyzické a psychické kondice (pocit celkové pohody)
-nácvik správných pohybových návyků


Program a ceny jednotlivých pobytů
-ceny jsou za týden pobytu a obsahují vyváženou skladbu léčebných procedur (existuje samozřejmě možnost přikoupení dalších procedur na místě dle platného ceníku, který naleznete na našich webových stránkách)
-v ceně pobytu je zahrnuto ubytování v nadstandardním pokoji a celodenní strava (možnost výběru a dokoupení stravy dle vlastního výběru)

Informace

Kategorie nelázeňská léčebna / sanatorium
Bezbariérový přístup Pohybové postižení vyhovuje Zrakové postižení nevyhovuje
Léčené nemoci a indikace nemoci neurologické, nemoci pohybového ústrojí, pooperační a poúrazové stavy a rekondice
Procedury akupunktura, biolampa, cvičení na míči, cvičení v bazénu, dechová cvičení, diadynamické proudy, elektrostimulace oslabených svalů, ergoterapie, galvanoterapie, hydrogalvan - čtyřkomorová galvanická lázeň, hydroxer - hydromasáž, inhalace , interferenční proudy, kineziologie, kosmetika lékařská, koupel aromatická, koupel bylinná, koupel perličková, koupel přírodní uhličitá, koupel přísadová, koupel rašelinová, koupel vířivá / whirlpool, kryoterapie , laser, léčebný tělocvik , lékařská konzultace, lymfatická drenáž přístrojová / lymfoven, magnetoterapie , manikúra, masáž / drenáž lymfatická ruční, masáž horkými lávovými kameny, masáž klasická, masáž podvodní, masáž reflexní, masáž sportovní, mechanoterapie , metoda Mojžíšové, mobilizace periferních kloubů a páteře, parafinoterapie , pasivní cvičení, plynové injekce , Rebox, rehabilitační cvičení, sauna, Träbertovy proudy, trakce, ultrazvuk, vířivka na dolní končetiny, vířivka na horní končetiny, zábal rašelinový
Smluvní pojišťovny Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR
Poskytované služby ambulantní služby, nepřetržitá služba lékaře, stálá služba sestry
Akceptované způsoby platby faktura (bankovní převod)
Jazyky personálu anglický, český
Plocha areálu 35000 m2
Je třeba opravit údaje?

Dopravní dostupnost

Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 30, zdarma
  • kapacita autobusy: 2, zdarma
Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště
  • Pardubice (39 km)
  • Brno Tuřany (99 km)
  • Mnichovo Hradiště (109 km)

Rezervace ubytování
Partneři

Czech Convention Bureau