Svatba na zámku Nové Hrady

19.10.2018

Romantický zámek, ale především jeho slavnostní rokokový sál, je vyhledávaným místem pro svatební obřady. Prožijte Váš nezapomenutelný den v nádherném prostředí novohradského areálu, který Vám nabízí noblesní atmosféru a dokonalé zázemí - svatební obřad na zámku či v zahradním amfiteátru, hostinu v banketním sále a fotografování v romantických zákoutích zámeckých zahrad.

Zájemcům o svatbu v Nových Hradech doporučujeme osobní schůzku, při které Vás provedeme slavnostním sálem i dalšími prostorami a zodpovíme Vaše konkrétní dotazy. Přesto, než se k nám rozjedete, mnohé informace si můžete zjistit již dnes.

Civilní svatební obřady

na zámku Nové Hrady zajišťuje matrika ve Vysokém Mýtě. Kalendář pravidelných oddacích termínů pro aktuální rok si můžete prohlédnout v souboru ke stažení níže na této stránce. Chcete-li se informovat či si rezervovat termín civilního obřadu, pošlete prosím poptávku na matriku ve Vysokém Mýtě, kde Vaši záležitost ochotně vyřídí. Kontaktní email je jaroslava.zajickova@vysoke-myto.cz.

Církevní svatební obřady

se mohou konat buď v zámecké kapli, ve slavnostním sále, nebo v zahradním amfiteátru. Ohledně oddacích termínů se na nás obracejte prostřednictvím formuláře na této stránce. Oddávajícího kněze si snoubenci zajišťují sami.

Souhrnné detailní informace o organizaci svateb a cenových podmínkách naleznete v souboru ke stažení níže v dokumentech.

Více informací na webu zámku Nové hrady.

Dokumenty

Rezervace ubytování
Partneři

Czech Convention Bureau