Indiana a Svatý Grál – teambuilding pro firmy

26.11.2015

  • Místo: Hrad Svojanov
  • 30 – 300 osob | střední fyzická zátěž | střední finanční náročnost

Jako filmy s věhlasným dobrodruhem Indina Jonesem i tento outdoorový program je směsí humoru, akce a napětí. Za jedno odpoledne zažijete celou řadu situací plných zapeklitých úkolů a hádanek. Budete muset jako ti nejmoudřejší vědci a profesoři vstát od svých univerzitních kateder, stát se odvážnými dobrodruhy a ve spolupráci s kolegy z týmu se snažit všem úkolům přijít na kloub. Odměnou Vám nebude nic menšího než legendární Svatý Grál.

Účastníci budou nejprve rozřazeni do skupin. V rámci nich se poté za pomoci zkušeného kolegy profesora, představeného instruktorem, vydáte po 7-8 stanovištích. Ty otestují Vaši mysl i tělo a pokud uspějete, odkryjete indície potřebné k závěrečné výpravě za Svatým Grálem. Na vše bude dohlížet samotný Indiana Jones se svým koženým kloboukem a bičem s nadějí, že mu pomůžete zachránit tuto relikvii dříve, než se octne v nepovolaných rukou.

Teambuildingový program Indiana a Svatý Grál je pestrou směsicí aktivit, které osloví i velmi rozmanité kolektivy. Na své si přijdou jak sportovně založení účastníci, tak vyznavači zábavy intelektuálnějšího charakteru. Nedílnou součástí aktivit je týmová spolupráce, která je základem ke úspěšnému splnění každého z úkolů. Indiana a Svatý Grál realizovaný v exteriérech hradu Svojanov má skvělou atmosféru a kouzlo. S pozdravem

Více informací na webu Hradu Svojanov.

Rezervace ubytování
Partneři

Czech Convention Bureau