Pevnost Boyard – teambuilding se středověkou legendou

26.11.2015

  • Místo: Hrad Svojanov
  • 30 – 300 osob | střední fyzická zátěž | střední finanční náročnost

Tento outdoorový program Vás uchvátí svým poutavým příběhem se středověkou tématikou. Připravte se z pozice zrazeného šlechtice zápolit o možnost získat zpět svou svobodu a spolu se svým týmem být první v honbě za zlatým pokladem. Program je možné koncipovat na míru jako zábavný, adrenalinový, zaměřený na soutěživost či stmelení kolektivu účastníků.

Po příjezdu jsou klienti rozděleni do týmů, každý představující jeden ze šlechtických rodů, které pod vedením instruktora budou mít za úkol uspět v sérii několika aktivit. Na 7-8 stanovištích si skupiny postupně vyzkouší různé logické, fyzické, taktické či lehce adrenalinové dovednosti, všechny opředené zajímavým příběhem z úst zkušeného instruktora v dobovém přestrojení. Tím je docíleno vysoké atraktivity jednotlivých soutěží a motivace účastníků být nejlepší a mít tak největší možnost dostat se ke zlatému pokladu jako první.

Pevnost Boyard překvapí účastníky autentickou středověkou atmosférou, kostýmy instruktorů a nevšedními disciplínami. Odehrává se v interiérech i exteriérech hradu Svojanov. Účastníci akce si z tohoto programu odnášejí hluboký společný zážitek. Program je zaměřen na  spolupráci účastníků v rámci skupiny a současně na zábavné soupeření mezi jednotlivými týmy.

Více informací na webu Hradu Svojanov.

Rezervace ubytování
Partneři

Czech Convention Bureau