Svatba na Hradě Svojanov

26.11.2015

Hrad Svojanov je romantickým místem pro konání svateb, které lze zde realizovat během celého roku. Obřad probíhá na gotické zahradě, v empírovém paláci nebo v rytířském sále domu zbrojnošů. Případná hostina probíhá v hodovním sále domu zbrojnošů nebo v loveckém salonku.

V základní ceně poskytuje hrad Svojanov pronájem prostor pro uspořádání svatebního obřadu, možnost fotografování svatebčanů v tomto prostoru i ve venkovních prostorách hradu, základní květinovou výzdobu svatebních prostor a zajištění reprodukované hudby po dobu konání obřadu. Nabízíme i další služby spojené se svatebním obřadem, slavnostní přípitek, rozšířenou květinovou výzdobu, živou hudbu, slavnostní výstřel z děla, svatební hostinu a večerní oslavu, možnost ubytování přímo na hradě a další doprovodný program.

Kapacita hradní zahrady pro konání svatebního obřadu není omezena, kapacita sloupové síně je vhodná pro maximálně 80 osob, kapacita dámského salonku je omezena na maximálně 30 osob, kapacita horního sálu domu zbrojnošů činí 100 osob. Na zahradě je k dispozici 20 míst k sezení na lavicích, v interiérových prostorách obdobný počet míst na židlích. Počet míst k sezení je možné navýšit po předchozí dohodě. Ve všech prostorách hradu platí zákaz kouření. Kouření je povoleno na vyhrazeném místě před vstupem do hradu.

Ceny:

Základní cena za pronájem prostor pro konání svatebního obřadu 5 000,- Kč
Fotografování úzkého rodinného okruhu svatebčanů v interiérech hradu    500,- Kč
Slavnostní přípitek 250,- Kč
Slavnostní výstřel z děla 300,- Kč
Slavnostní ohňostroj v rámci svatební oslavy: 6 000,- Kč

                                             

Více informací na webu hradu Svojanov.

Rezervace ubytování
Partneři

Czech Convention Bureau