East Bohemia Convention Bureau na ITB Berlín 2015

16.03.2015

Po roce Pardubický kraj prostřednictvím Destinační společnosti Východní Čechy (DSVČ) a regionální kanceláře na podporu kongresového a incentivního cestovního ruchu East Bohemia Convention Bureau (EBCB) opět představil své atraktivity a TOP místa na jednom z největších světových veletrhů cestovního ruchu v německém Berlíně. Veletrh rozdělený do dvou etap – pro profesionály v CR (4. – 6. 3.) a pro veřejnost (7. – 8. 3.). Prezentace Pardubického kraje probíhala v hale 7.2 v rámci stánku České republiky, který zajišťovala Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism, a byla podpořena z projektu Czech Convention Bureau.

Kromě turistických informací o regionu a katalogu vhodných kongresových zařízení se mohli odborní návštěvníci pultu Pardubického kraje podělit s ředitelkou Destinační společnosti Východní Čechy, paní Alenou Horákovou, podělit o zkušenosti v oblasti vedení destinačního managementu, marketingu cestovního ruchu a poskytování servisu PCO společnostem. Zároveň byly realizovány i čtyři předem domluvené schůzky se zástupci společností specializujících se na MICE segment.

Veletrh ITB v Berlíně každoročně navštíví více než 100.000 návštěvníků z řad odborné veřejnosti a dalších zhruba 50.000 osob hledajících inspiraci pro svou dovolenou. Celkově se na veletrhu prezentuje zhruba 11.000 vystavujících společností ze 180 zemí celého světa a tato akce tak patří mezi vůbec největší B2B setkání v oboru cestovního ruchu na světě.

Rezervace ubytování
Partneři

Czech Convention Bureau