Trend Event expo – Hotel NH Praha

30.04.2013

Ve spolupráci s portálem FiremniAkce.cz se 15. Trend Eventu účastnil za podpory CzechTourismu a projektu Czech Convenition Bureau i zástupce East Bohemia Convention Bureau. Pardubický kraj byl na této akci prezentován jako ideální místo pro pořádání a konání akcí středního rozsahu.

Vystavovatelé na 15. ročníku Trend Evenu byli rozmístěni do třech salonků hotelu, na celkové ploše se představilo kolem šedesáti subjektů nabízejících služby nebo produkty v oblasti event marketingu a pořádání firemních akcí z České Republiky a ze Slovenska. Nechyběli zde zástupci hotelů a lokací, eventových agentur, cateringových společností, doprovodných programů, fotografických a video služeb. Mezi návštěvníky nechyběli zástupci společností jako jsou například Allianz, Česká pojišťovna, Siemens, Hellenic, Equabank, ESET ale i mnoho dalších odborníků, kteří se přišli podívat nejen na novinky z oblasti eventů a pořádání firemních akcí, ale i vytipovat si zajímavé lokace pro uspořádání svých večírků a seminářů.

Konkrétní zájem návštěvníků o prezentaci EBCB nebyl sice nijak masivní, ale vzhledem k získaným kontaktům lze účast EBCB na Trend Eventu v Hotelu NH Prague hodnotit kladně.

Rezervace ubytování
Partneři

Czech Convention Bureau