MICE trip v Pardubickém kraji

20.06.2013

East Bohemia Convention Bureau ve spolupráci s agenturou CzechTourism a s Czech Convention Bureau připravila MICE TRIP pro slovenské nákupčí v Pardubickém kraji za účelem představení potenciálu tohoto regionu z pohledu nabídky a možností v oblasti kongresového a incentivního cestovního ruchu.

MICE TRIP v Pardubickém kraji, během něhož byla pro účastníky připravena prohlídka toho nejzajímavějšího, co může Pardubický kraj v oblasti kongresové a incentivní turistiky nabídnout, se uskutečnil ve dnech 17. – 19. 6. 2013. Ubytování bylo zajištěno v moderních hotelech s bohatým zázemím a možností nevšedního sportovního vyžití zasazených v krásné přírodě u sečské přehrady (Kongres Hotel Jezerka) a pod masivem Králického Sněžníku (Wellness Hotel Vista). Účastníci si mohly prohlédnout moderní Hotel Euro v těsné blízkosti centra krajské metropole Pardubice nebo si vychutnat některou z lázeňských procedur v nabídce wellness centra v Léčebných lázních Bohdaneč. Adrenalinové aktivity si pak vyzkoušeli v jedinečném areálu Tank Power v Přelouči.

To vše bylo spojené s prohlídkou atraktivních zařízení pro pořádání kongresů, školení nebo firemních akcí. Mezi navštívenými subjekty byl také Hotel Fontána v Přeloučí, Evropské školicí centrum v Litomyšli a Hotel Aplaus v Litomyšli. Na programu byla na začátku MICE Tripu i komplexní prezentace Pardubického kraje mapující možnosti tohoto regionu v oblasti kongresového a incentivního cestovního ruchu.

Rezervace ubytování
Partneři

Czech Convention Bureau